Scrape Sound slaví 25 let. V Praze jim zahrají Slim Cessna's Auto Club

Slim Cessna's Auto Club Slim Cessna's Auto Club

Oslavy čtvrtstoletí promotérské značky Scrape Sound se odehrají v netradičním, nedávno otevřeném prostoru nákladní lodi Altenburg 1964 spolu s jejich srdeční záležitostí Slim Cessna's Auto Club. 11. června jim budou sekundovat ještě krajané The Kill Devil Hills a Aran Epochal. 

Slim Cessna's Auto Club byli před časem označeni jistým magazínem za nejlepší koncertní kapelu v Americe. „Co předvedli na svých předešlých koncertech v Praze, na festivalu Colours of Ostrava či v Brně, toto tvrzení jednoznačně a bez výjimky vždy potvrdilo,” zvěstují pořadatelé koncertu.

„Slim Cessna a Munly Jay Munly, dva obrovsky charismatičtí frontmani se neustále přetahují o pozornost publika, jejich role nejsou nijak pevně určené, oba si dokáží svůj prostor obhájit a pohlídat. Vyšinutá kázání střídají zpěvné refrény, drtivé slovní eskapády odlehčují trylky country vyhrávek, často pěkně zboostřených.”  Hymnické songy, rurální estetika, punkový přístup. Celé to startuje se už chvíli po sedmé.

Slim Cessna's Auto Club + Kill The Devil Hills + Aran Epochal, Praha – Altenburg 1964, 11. 6. 18

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.