Shilpa Ray Shilpa Ray

Shilpa Ray je na turné Evropou, doprovodí ji Please The Trees a Ghost of You

Podzimní dny zpestří českému i slovenskému posluchači Shilpa Ray, která se svou doprovodnou kapelou a jarním albem Last Year’s Savage právě brázdí Evropou. „Shilpa Ray patří k nejzajímavějším hlasům, jaké současný rockový New York nabízí,” honosí se brněnský Kabinet Múz hlasem, jenž osciluje mezi soulem a rockem, a nabízí tak kabaret s punkovým nábojem. Kromě své vlastní kapely Shilpa Ray figuruje také v aktuální sestavě Caveových Bad Seeds. Ten jí pomohl vydat i jedno z předchozích alb, It's All Self Fellatio, a vzal s sebou její sólový projekt několikrát na šňůru, například také do Prahy. 

Please The Trees aktuálně propagují své nové album Carp. Během turné doprovází Two Gallants, s nimiž dnes hrají v Praze, pak se vydají do Rakouska, Srbska, Rumunska. Na jaro připravují speciální turné na valníku. Také brněnská skupina Ghost of You vydala debut, jeho recenzi naleznete v posledním Bedekru.

Shilpa Ray + Please The Trees, Brno – Kabinet Múz, 10. 11. 15
Shilpa Ray + Ghost of You, Plzeň – Papírna, 11. 11. 15
Shilpa Ray, Trenčín – Lúč, 17. 11. 15
Shilpa Ray, Košice – Tabačka, 18. 11. 15

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.