Soutěž: 2x dva vstupy na olomoucký ples sezóny s HRTL

HRTL HRTL Václav Mach

Máme jasno: před lednovými mrazy je třeba schovat se do úkrytu, kde se teplo rádo drží a když se začne tančit, jeden div nemá horečku. Již v sobotu v Metro Chill Out Clubu rozhostí party HRTL, jeden z předních elektronických koštérů, který rozproudí „hřejivými barvami spletité sítě kabelů na jeho ikonických modulových synťácích, jednak (a hlavně) svou pestrou elektronikou”. Více už v průvodní zprávě, v níž jedno z překvapení příchazí s touto zprávou a další zprostředkuje v sobotu náš Facebook

AlterEcho ve spolupráci s pořadateli přináší soutěž o 2x dva vstupy. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku, na niž nabízí odpověď odkazovaný rozhovor výše, tu poslat do sobotního rána mailem s předmětem „HRTL – soutěž” na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a mít krapet štěstí. Do zprávy prosím uveďte celé své jméno. 

Otázka: Který label je spjat s tvorbou HRTL? 
Noise Kittchen
Bűkko Tapes
Bastl Instruments
 
HRTL, Olomouc – Metro Chill Out Club, 21. 1. 17

 

 

 

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.