V zajetí tance a barevných káblů. HRTL chystá v Olomouci horečku sobotní noci

HRTL, Olomouc – AFO 2016 HRTL, Olomouc – AFO 2016 Marcel Skýba

Kam utéct před lednovými mrazy? Nejlépe někam do podzemí, kde se teplo, jak známo, velmi rádo drží. V nejslavnějším podzemí olomouckém, v Metro Chill Out Clubu, bude příští sobotu 21. ledna přitom teplo, neřku-li horko značné. Rozproudí jej tam HRTL – jednak hřejivými barvami spletité sítě kabelů na jeho ikonických modulových synťácích, jednak (a hlavně) svou pestrou elektronikou.

Renesanční workoholik úzce spojený s Bűkko Tapes či Bastl Instruments se na Hanou vrací po tři čtvrtě roce, kdy uhranul vědy chtivé návštěvníky festivalu AFO. Od té doby sice na svou výtečnou nahrávku Dataloss nenavázal ničím novým, zato však piloval svou živou prezentaci, při níž není žádné studiové berličky potřeba. HRTL je totiž osvědčený a oddaný improvizátor a jeho stoprocentně živá, na pomezí techna a house se pohybující hudba, vznikající jen a pouze pro daný okamžik, splňuje všechna kritéria pro párty, která uspokojí náročné, tancechtivé i obojetné. Sejdeme se a buďte ve střehu: možná chystáme pár překvapení...

HRTL, Olomouc – Metro Chill Out Club, 21. 1. 17

 

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.