Stoned To Death Records chystají koncertní Ztracenej víkend, vše doprovodí kompilace zúčastněných kapel

Stoned To Death Records chystají koncertní Ztracenej víkend, vše doprovodí kompilace zúčastněných kapel

Label Stoned to Death Records a iniciativa magazínu Crook budou příští víkend (21.–22. května) okupovat strahovskou Sedmičku s druhým ročníkem povedené akce Ztracenej víkend. Ve dvou dnech představí na třináct kapel a stejně jako vloni i letos vše doprovodí na kazetě vydaná kompilace Crooked to Death Vol. II s obalem od Tomáše Motala ze Schwarzprior a s dosud nevydanými či šuplíkovými skladbami zúčastněných hudebníků a dalších oveček labelu.

Ve dvou dnech se představí například India, Kontroll, Pacino, Lightning Glove či Orient, přijedou i zahraniční hosté – norští Brutal Blues a australští My Disco. Kompletní line-up naleznete zdeStoned to Death Records přitom na soundcloudu postupně představuje i písně, které se na devadesátiminutové kompilaci objeví. Poslechnout si dosud můžete příspěvky od Skrytého půvabu byrokarice, Deceased Squirrel On The Phone či Pacino.

Ztracenej víkend II, Praha – Klub 007, 21.–22. 5. 16

Sobota, 21. 5.
Zmar, Pacino, 5. kolona, Ctib, Brutal Blues, Lightning Glove, Skrytý půvab byrokracie, Orient

Neděle, 22. 5.
India, Stárneš, My Disco, Kontroll

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.