Sváteční neděle v Brně pokračují: Karaoke Tundra

Příští neděle v Kabinetu Múz bude opět naladěna na sváteční notu – vystupujícím u vchodu přihodíte tolik, kolik uznáte za vhodné. Představí se osobitý experimentátor Bolka, Tomáš Vtípil v doprovodu Petra Fučíka (cs_zvuk, DG 370) a vyhlášený producent Karaoke Tundra.

O producentovi ukrajinských kořenů, který založil label Surreal Madrid, v Brně vypráví následovně: „Zaujal spoluprací například s newyorskými MRC Riddims, rapperem Peťo Tázokem, remixováním DVA nebo kolaborací s Bonusem na jeho první desce Konec civilizace. Z tohoto výběrového výčtu je cítit, jakým způsobem se během let jeho produkce proměňuje.

Přestože na plakátu visí pouze jeho jméno, láká také Matúš Kobolka, student sonologie v Haagu, alias Bolka. „V současné době pracuje s bezdrátovými Wii kontrolery a se SuperColliderem. Bolka vytváří vlastní softwarové nástroje, dle jeho vlastních slov občas bojuje s mikro-kompozicemi, a taky se předvádí jako zábavný elektroakustický improvizátor. Své debutové album vydal v roce 2012 ve spolupráci s hudebníkem Jonášem Gruskou, na slovenském labelu LOM.

Karaoke Tundra + Tomáš Vtípil a Petr Fučík + Bolka, Brno - Kabinet Múz, 22. 2. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.