Temní Fiordmoss vydávají nový singl a jedou ho představit na turné

Fiordmoss, Brno – Fléda, 18. 3. 16 Fiordmoss, Brno – Fléda, 18. 3. 16 Libor Galia

Brněnští Fiordmoss odjeli před více než třemi lety do Berlína, aby vstřebali tamního genia loci a převedli ho do hudby. Dlouhé čekání teď nese (zakázané, řádně dekadentní) ovoce. Už od jara je venku skladba Madstone, nyní se objevil nový singl Motherland, který by v brzké době měl doprovodit i klip. Kapela v něm i nadále pokračuje ve své temné estetice a míchá opojné drinky z nočních můr a děsů. A své umění hodlá představit živě.

Fiordmoss nekoncertují zrovna často, takže si blížící se příležitost nenechejte ujít. Už ve čtvrtek rozezní Nákladové nádraží Žižkov, o den později se ukážou v Chomutově a pak v Semilech. Kromě obvyklých koncertních míst, jako je ostravský Plan B nebo brněnský Kabinet MÚZ, se v tónech bude topit i jeden navýsost exkluzivní prostor – olomoucká secesní vila Primavesi. (Kdybyste náhodou přebývali v Berlíně, tak tam můžete Fiordmoss potkat 7. října.)

Fiordmoss na turné:

29/09 Praha, 1435mm / Nákladové nádraží Žižkov
30/09 Chomutov, XII. Cumbajšpíl, Bahnhof
01/10 Semily, Fokus Fest 2016
02/10 Olomouc, vila Primavesi
04/10 Ostrava, Plan B Hardcore Café
05/10 Brno, Kabinet MÚZ
07/10 Berlin (DE), 25 Jahre ACUD

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.