Videotip: Fiordmoss a jejich temná láska mezi kamiony

Videotip: Fiordmoss a jejich temná láska mezi kamiony

Sliby jsou splněny. Fiordmoss singlem Madstone předznamenávali svůj toho času v Berlíně intenzivně dokončovaný debut. A nyní skladbu obohacují o videoklip. Ten je, jak už to u uměleckého spolku Fathermother bývá zvykem, plný temnoty, dráždivého napětí a něhy naráz.

Příběh dvou lidí bloudících uprostřed noci na berlínských perifériích, na odstavných parkovištích mezi spícími kamiony, ve snaze najít sebe samé, podtrhuje atmosférickou intenzitu, kterou Fiordmoss (nejen) ve své poslední tíživé a mrazivé elektronické výpovědi budují.

Od té doby, co Fiordmoss utekli z Brna do pulsující německé metropole, se vrací domů jen ojediněle. Každé jejich návštěvy je proto třeba užívat. Možnost budeme mít již 18. 3. v Brně, kde vystoupí v rámci finišující série Itch My Ha Ha Ha, nebo o den později (19. 3) v Divadle Ponec v rámci Žižkovské noci.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.