Thirty Seconds To Mars a Modestep na Rock For People

30 Seconds to Mars 30 Seconds to Mars

Festival Rock For People odhalil další jména svého line-upu, vedle Queens Of The Stone a The Parov Stellar Band vystoupí na letišti v Hradci Králové také američtí rockeři Thirty Seconds To Mars, které vede frontman a herec Jared Leto. Od této kapely bychom se měli dočkat brzy nové desky, bližší informace o názvu a datu vydání ale ještě nejsou známé, jen to, že první singl se jmenuje Up In The Air a kapela ho nejdříve poslala raketou do vesmíru (tedy konkrétně ke kosmické stanici ISS, kde bude mít svou premiéru). Jak písnička zní, na to si budeme muset ještě chvíli počkat.

Dalšími potvrzenými jmény na Rock For People jsou dubstepoví Modestep a dvě kapely ze Švédska, garážovka Royal Republic a folk-rockoví Friska Viljor, z těch dříve oznámených pak Klaxons, Gogol Bordello, Papa Roach nebo Billy Talent.

Rock for People bude probíhat od 2. do 5. července na letišti v Hradci Králové. Lístky jsou k dostání na festivalových stránkách momentálně stále za 1400 Kč a při registraci do klubu za 1300 Kč.

Rock for People, Hradec Králové - letiště, 2. - 5. 7. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.