Thom Yorke prvním jménem Pohody 2020, nové album Anima přiveze i do Prahy

Thom Yorke prvním jménem Pohody 2020, nové album Anima přiveze i do Prahy

Prvním a zároveň nejdříve potvrzeným jménem v historii slovenské Pohody je Thom Yorke, frontman kultovních Radiohead. Po sedmi letech od vystoupení s projektem Atoms for Peace, zahraje tentokrát s producentem Nigelem Godrichem a vizuálním umělcem Tarikem Barrim. Pod názvem Thom Yorke's Tomorrow’s Modern Boxes přivezou do Trenčína průřez Yorkeovou sólovou tvorbou a především letošní, kritikou vyzdvihované, album Anima.

Světem zároveň prolétl i krátký film režiséra Paula Thomase Andersona – dostupný skrze platformu Netflix, který obsahuje tři skladby z alba, a v jehož hlavních rolích je obsazený sám Thom Yorke a jeho partnerka Dajana Roncione. K albu se nakonec váže i neobvyklá marketingová kampaň v podobě pofidérních inzerátů v Londýnském metru na společnost ANIMA Technologies, jež svým zákazníkům nabízí za telefonát zpět jejich zapomenuté sny. 

Pohoda 2020 se uskuteční v termínu 9. – 11. července tradičně v areálu letiště Trenčín, poté vystoupí Thom Yorke také 12. 7. v pražském Fóru Karlín.

Pohoda festival 2020, Trenčín (SK) – letiště Trenčín, 9.-11. 7. 20

Thom Yorke's Tomorrow’s Modern Boxes, Praha - Forum Karlín, 12. 7. 20

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.