Tommy Genesis se vrací na místo činu, v rámci tour u nás tentokrát jen v Brně

Tommy Genesis, Brno Tommy Genesis, Brno Libor Galia

Oslavovat narozeniny budu v Brně, znělo naposledy vyprodaným Kabinetem Múz, když mladá hvězda z Vancouveru ovládla publikum. Tommy Genesis se rozhodla dostát svým slovům, že se vrátí, už po půl roce, přičemž přijíždí opět s rozpracovanou trilogií World Vision. Do Brna během svého turné po východu rapperka zavítá 22. května, lístky k mání zatím jsou.

Tommy Genesis má neotřelý zvuk, což lze koneckonců říct o celém Awful Records. „Tommy píše provokativní a drsný texty – ať už v nich bojuje se svými vnitřními démony, odhaluje společenský nesrovnalosti nebo prostě popisuje svůj každodenní život,” vypráví pořadatelé z Kabinetu. My dodáváme, že se texty vyznačují explicitou, zároveň si však persona Tommy zachovává jistou mystickou nekonkrétnost. „Její texty by šly označit jako folklór mystiky, sexuality a Bible.” 

Jak bude znít nové, dlouhodobě připravované album, co znamenalo „vzdychání“ v začátku její kariéry, s kým by ráda spolupracovala a jak uchopit svou vizi a jít za ní, to zodpovídá Tommy v našem rozhovoru. Dojmy z října si lze připomenout zde. A to by bylo, abyste tuhle bad girl minuli.

Tommy Genesis + Maniak, Brno – Kabinet Múz, 22. 5. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.