Top RoofTop 2021 bude, ohlašuje soutěž pro kapely

Top RoofTop Top RoofTop foto: Bělka Čurlinová

Karlovarský Top RoofTop fest loni neproběhl, pořadatelé se proto rozhodli uspořádat soutěž talentů. Výhra v soutěži obsáhne voucher na nástroje, workshop se zahraničním producentem a profesionálně natočený livestream, dále mj. také vystoupení na spřízněných festivalech jako Žižkovská Noc či Festival na ulici. Uzávěrka přihlášek do Top RoofTop Talenty 2021 trvá už jen do konce března. 

Co se týče šestého ročníku komunitního multižánrového festivalu, pořadatelé pracují s datem začátku 3. července. „Jsme připraveni na značkách a bohužel také odkázaní na vývoj situace a restrikcí veřejného shromažďování,” říká za pořadatele Ricardo Delfino a dodává, že doufá v příznivý vývoj epidemie. „Troufám si říct, že nadcházející ročník bude v mnoha ohledech zlomový v historii projektu.”

Součástí talentového klání Top RoofTop Talenty 2021 bude před vyhlášením finále i vzdělávací workshop pro všechny zúčastněné. Tématem online setkání bude management, booking a PR uměleckých projektů za účasti hudebních profesionálů. „Potěšilo mě, že i v této době vzniklo několik nových projektů, které se neváhaly do Top RoofTop Talentů přihlásit, a pomoci jim naším dílem v jejich růstu,” dodává Delfino.

Top RoofTop Talenty 2021, deadline přihlášek půlnoc 31. 3. 21
Top RoofTop 2021, Karlovy Vary – náměstí Dr. Milady Horákové, 3. 7. 21.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.