Fvck_Kvlt feat. Boy Wonder – Boom

Slovenský raper Fvck_Kvlt budí rozruch se svou druhou deskou Zabijem sa!. Emo-trapový hrdina mezi současnými vyděděnci ponořenými do hlubin městské prázdnoty. Jde o DIY projekt Denise Banga, zároveň frontmana trnavských pankáčů The Wilderness. Album, které vyšlo na CD i vinylu u brněnských Kabinet Records, doprovází videoklip ke skladbě Boom, na níž se podílel také Boy Wonder (Ty Nikdy label). 

„Z jeho beatů se snáší i temné voodoo memphiského rapu, ozývají se samply domácích klubových kapel a někdy v nich zašumí i původní boombapový underground (připomeňme slovenskou legendu Trosky)“, uvádějí z Kabinetu Múz.

Desku si Denis sám nahrál, smíchal i zmasteroval a je plná spoluprací – vedle jeho vlastní Kvlt Crew (Edúv Syn, Inšpektor Náděj), se na ní kromě zmíněného Boy Wondera objevují rappeři Idea, Prezident Lourajder nebo Karlo z Milion+.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.