MENU live – PF 2021: Selectone a Matthew Kvasnik

Záznam živého audiovizuálního PFka, tedy přání všeho dobrého v roce 2021 od MENU, se skládá z příspěvků těch, kteří se jsou součástí této volné platformy pro prezentaci současné hudby, umění a neotřelých přístupů k umění. Hlavní část tvoří zvuková meditace hudebního experimentátora Davida Rambouska aka Selectone s živou vizuální kolaborací Matthew Kvasnika. Začátek pásma uvádí video od katsa.theo, jinak hudebního producenta Jiřího Tilgnera. Záblesky lepších zítřků původnímu streamovanéhu programu přidal Šimon Levitner.

MENU je nezávislá iniciativa, která pořádá koncerty či audiovizuální večery s neotřelou dramaturgií zejména v Hradci Králové a Pardubicích.  

„Pro mě byl konec podivného roku 2020 více než symbolickou, a především vhodnou příležitostí se s aktuální situací vypořádat po svém. Černobílý rok mi evokuje strobo, a to doufám, že nechybí jen mě,“ shrnuje za MENU Zdeněk Konečný.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.