Piano Interrupted – Emoticon

Piano Interrupted – Emoticon Piano Interrupted – Emoticon

A pak že mezi Britem a Francouzem nemůže fungovat symbióza. Piano Interrupted je projekt londýnského pianisty Toma Hodge a francouzského producenta Franze Kirmanna, kteří za výpomoci kontrabasu, cella a třeba i Nilse Frahma dohromady splétají post-klasickou fúzi komorních klavírních pasáží a inteligentně introvertní elektroniky.

Pod křídly Denovali Records prozatím vydali tři desky a jednu remixovou kompilaci a za necelý měsíc, 20. května, se představí v olomouckém Jazz Tibet Clubu. Hanácká hudební Mekka tím začne svou nesmírně silnou část sezóny, která následně bude pokračovat namátkově Astronautalisem, Robertem Glasperem a vyvrcholí 11. listopadu koncertem výtečných jazzových modernistů GoGo Penguin.

Mimochodem, k nabízené skladbě Emoticon vytvořil nedávno povedený remix Floex, taktéž ovečka Denovali Records a člověk, který má napilno.

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.