Queens of The Stone Age – Autopilot

Není to tak dávno, co se objevily zprávy od Queens of the Stone, kteří hlásili, že se nacházejí ve studiu a pracují na další nahrávce. Také se řadím mezi nedočkavce a těším se na jejich nové album, jež by mělo být vydané někdy během příštího roku. Proto mezi své tipy dnes řadím skladbu Autopilot z jejich průlomové dvanáct let staré desky Rated R. Hlavní vokály v ní nezastává Josh Homme, ale tehdy u QOTSA debutující Mark Lanegan ze Screaming Trees. Od té doby hostoval na všech albech kapely.

Několikrát jsme vám představili i zajímavé videoklipy nepocházející přímo od tvůrců oficiálních videí, právě ke skladbě Autopilot jeden takový existuje též. Je to krátký film vyrobený ze statických fotografií, jenž dle mého názoru velmi dobře vystihuje myšlenku samotné písně. Hlubší analýza už se odvíjí od vaší subjektivní představivosti.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.