WWW se řítí do Sono centra otevřít klubovou sezónu

WWW, Kabinet MÚZ, Brno, 28. 3. 13, foto Libor Galia WWW, Kabinet MÚZ, Brno, 28. 3. 13foto: Libor Galia

Spolu s novým dramaturgem Jakubem Bezděkem se Sono centrum probudilo už 26. září, kdy v brněnském klubu zahrál předák hip hopu Ektor. Do plachet se za pár dnů významně oboří experimentální formace WWW, která v současnosti spolupracuje s Pavlem Fajtem, a tuto událost zaznamená ČT. Sám Sifon, mluvčí WWW, láká na vystoupení následovně: „Koncert začne opravdu ve 20:00 - bude z něj též pořízen audio-video záznam - zkoušíme, střiháme, tlučeme, brousíme, meleme.“

Netradiční polohu Atomové včely, jejich posledního alba, při jehož vydání jsme se skupinou vedli rozhovor, se tak nabídne v klubu, který se pyšní jedním z nejmodernějších sálů v ČR. Večírek navíc uvede Vladimir 518.

Hip hop bude vládnout také na konci měsíce, a to 24. října spolu s Prago Union. Není ovšem klubový prostor živ jen z autenticity hip hopu, ale je naladěn i na klasickou a nejinak experimentální formaci Kronos Quartet (22. 11.) popřípadě folkovou podobu české velvyslankyně Markéty Irglové (8. 11.). Pro kompletní program zavítejte na stránky klubu.

WWW + Pavel Fajt + Vladimir 518, Brno - Sono centrum, 2. 10. 14.

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.