Zaz se vrací na Colours of Ostrava

Zaz, foto Jiří Volejník Zazfoto: Jiří Volejník

Francouzská šansoniérka opět potěší Ostravské. Prvním jménem v novém roce je pro ostravský festival Zaz. „Jsou návraty, které potěší. A jsou návraty, které rozpálí srdce a nedají spát. K těm druhým určitě patří Zaz, která se stala neoficiální hlavní hvězdou prvního ročníku Colours v novém areálu. Nadchla nás i diváky svojí energií, bezprostředností a především hudbou. Od té doby jsme neustále dostávali prosby o její návrat,“ popisuje s radostí ředitelka festivalu Zlata Holušová, která vzápětí dodává, že si tak zpěvačka vybrala z vícera tuzemských nabídek. Zaz se do Ostravy vrátí po rovných dvou letech, navíc bohatší o druhou řadovou desku Recto Verso, která jí vyšla loni v květnu.

Program už dnes zahrnuje různorodá jména, ukáží se artpopoví MGMT, zaříkávači Goat, srdceryvný písničkář John Grant anebo Robert Plant za doprovodu Sensational Space Shifters. „Zaz okouzlila svět písničkami, ve kterých se snoubí tradice cikánského jazzu, francouzského šansonu, melodického popu, swingu, pouličního šramlu s příchutí latiny a flamenca,“ dodává ještě za pořádající Jiří Sedlák. „Zaz není rebelka, nevyšla z punku nebo rocku, má v sobě ale zdravou dávku sociálního cítění z pohledu někoho, kdo si v Paříži vydělával na ulicích a současnou popularitu si na koncertech tvrdě odpracoval.

Vstupenky na celý festival pořídíte od 1590 Kč v e-shopu Colours of Ostrava nebo na pobočkách Ostravského informačního centra. Tato cena je limitována počtem (do vyprodání dalších 5000 vstupenek) nebo časově do 31. ledna 2014. V prodeji jsou také VIP vstupenky.

Colours Of Ostrava, Ostrava – areál Dolní Vítkovice, 17. - 20. 7. 14  

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.