Zrní vydávají Soundtrack ke konci světa

Zrní Zrní

Magnetické přepólování Země, zvýšení sluneční aktivity, zemětřesení, tsunami… A nebo cokoli jiného. Těm, kteří jsou přesvědčeni, že se jich osudné události předpovězené na jednadvacátý prosinec týkají, zbývá něco přes dva měsíce života. To není zrovna dlouho.

Kladenští Zrní ale nepodléhají panice a myslí na vše. 22. října vydávají nové album s titulem Soundtrack ke konci světa. Taky vyrážejí na turné, pár zastávek už mají za sebou, ale většina klubů se ještě může těšit na jejich návštěvu. Kromě uvedených koncertů je můžete tento měsíc potkat i při tanečních představeních s VerTeDance „Kolik váží Vaše touha?“ (více na stránkách kapely).

Neotálejte tedy a zpříjemněte si čekání na den D. Autorka předchozích řádků však pevně doufá, že to nebude tak horké a Zrní za nějaký ten rok natočí ještě několik nástupců Sountracku.

Zrní na turné:

12/10 Černošice, Club Kino

19/10 Kostelec nad Orlicí, Zámek

28/10 Vinařice, Hornický skanzen Mayrau

08/11 Praha, Rock Café

09/11 Sušice

10/11 Praha, La Fabrika

16/11 Děčín, Le Garage Noir

17/11 Teplice, Bozak

21/11 Brno, Metro Music Bar

23/11 Kroměříž, Klub Starý pivovar

24/11 Olomouc, S-cube

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.