Echolokátor: Sekvoye – Garáže

Echolokátor: Sekvoye – Garáže

Mladého producenta Štěpána Konečného jistě netřeba představovat. Jakožto downtempového producenta Creaticity jsme jej představili v loňském Echolokátoru, zahrál si i v nejrůznějších klubech, na opavské či ostravské klubové noci či menších festivalech (Pelhřimovy, Hradecký slunovrat, Letiště festival). Společně s rapperem Mikulášem Hamerlou aka Yksi a kapelou Underpass se na podzim minulého roku vydali na mini turné. Spolupráce Creaticity s Yksi byla již tehdy na spadnutí. V důsledku toho nedávno založili nový hudební projekt Sekvoye.

Ambientní downtempo jde s nekonvenčním rapem plným slovních hříček skvěle ruku v ruce. Na Soundcloudu si můžete poslechnout tři songy, z nichž Garáže jsou dostupné i s videoklipem na YouTube. A pokud byste chtěli vidět premiérový koncert Sekvoye naživo, stačí se stavit 18. 2. do ostravského klubu Klid.

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.