Echolokátor: Sekvoye – Garáže

Echolokátor: Sekvoye – Garáže

Mladého producenta Štěpána Konečného jistě netřeba představovat. Jakožto downtempového producenta Creaticity jsme jej představili v loňském Echolokátoru, zahrál si i v nejrůznějších klubech, na opavské či ostravské klubové noci či menších festivalech (Pelhřimovy, Hradecký slunovrat, Letiště festival). Společně s rapperem Mikulášem Hamerlou aka Yksi a kapelou Underpass se na podzim minulého roku vydali na mini turné. Spolupráce Creaticity s Yksi byla již tehdy na spadnutí. V důsledku toho nedávno založili nový hudební projekt Sekvoye.

Ambientní downtempo jde s nekonvenčním rapem plným slovních hříček skvěle ruku v ruce. Na Soundcloudu si můžete poslechnout tři songy, z nichž Garáže jsou dostupné i s videoklipem na YouTube. A pokud byste chtěli vidět premiérový koncert Sekvoye naživo, stačí se stavit 18. 2. do ostravského klubu Klid.

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.