Ostře sledované songy: Space Love – Future

Že je někdy méně více platí u Space Love jen v rozlišení jejich vizuálního doprovodu. 480 pixelů vesmírných pazvuků, my TV ain't no HD – that's to real, hlavu motající 2D grafika, retro eklektismus, jemuž jsem propadli už během bilancí.

Tandem Vooodoo (hudba) a AKA 47 (vizuál) „paralyzuje orientace na budoucnost a přitom naše přítomnost je budoucností minulosti. Tak jako se tělo buduje z toho, co jíme, naše budoucnost je složená z ozvěn přítomnosti.“ Sladký život, muzikál dial-up generace. Tehdy ráno porozené video, náležící k aktuální lednové desce, vzniklo z pelmelu smyček, které se už objevily v dřívějších klipech. Vize budoucnosti v paralelní minulosti, glosujeme Space Love, a oni sami lakonicky vzkazují „Opravdu dá s realitou žonglovat? Stay Future!“ Jestliže se dvojice přesune z Anglie do Česka, jak se nějakou dobu proslýchá, scéna elektronické hudby i VJingu se otřese.

Zatím je možné sledovat ještě nově vzniklou banku esoterických laskomin. „Mám novej blogísek: Alternativní medicína bez nostalgie a eko pózy. Příroda jako high tech laboratoř,“ avizuje AKA 47 svou novou healt/wellness webstite RE: Creation, na níž spojuje svou zálibu v léčitelství s grafikou. Space Love bude možné zastihnout v rámci pražské Elekce (6. 6.) a ostravského Chee Chaak Festivalu (13. 6.). Jednou z toho vzejde celovečerní happy-end biják, zamlouvejte lístky, bude vyprodáno.

Ostře sledované songy k vám posíláme každé pondělí v podvečer na našem facebookovém profilu.

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.