A2 podporuje Kliniku, promítnou se Hranice práce, zahraje Dizzcock i Blazing Bullets

A2party + promítání filmu Hranice práce A2party + promítání filmu Hranice práce

Postvánoční večírek v duchu práce a podpory druhých v nouzi se uskuteční v pražském Autonomním sociálním centru Klinika. Událost, jejíž výtěžek půjde na podporu tohoto centra, nejprve uvítá dokumentární film Hranice práce, po jehož promítnutí bude následovat diskuse s jeho režisérkou a hlavní protagonistkou, načež se v těchto prostorech rozezní hudba.

Zahraje mj. jeden z přispěvatelů čtrnáctideníku A2, který za touto dobročinnou akcí stojí, Ondřej Bělíček alias Dizzcock. Ten získal za své poslední album cenu Vinyla. Svůj trap/tech live set zahraje také Ystr a pražská crew Blazing Bullets, která pro A2larm s Bělíčkem vedla rozhovor a vydala mix měsíce. Na závěr večera, který se ponese na vlnách temné elektroniky, vystoupí Yanizz.

Vzhledem k promítání událost začíná už s úderem šesté večerní. Český žurnál: Hranice práce sleduje novinářku Sašu Uhlovou, která se noří do labyrintu nízkopříjmových zaměstnání a přináší zprávu o hranicích, které práce má – „jak té špatně placené, tak její vlastní,” uvádí Česká televize. Dokument loni v Jihlavě získal Hlavní cenu a Cenu diváků. Výše vstupného je ve vašich rukou. 

Událost zahájí Týden pro kliniku: Budoucnost není napsaná. „Na věky věků tu Klinika asi nebude a každý další týden, kdy dům žije, je trochu zázrak,” uvádějí pořadatelé. „Touhle víc než týdenní akcí chceme ale dát signál, že po třech letech pořád víme jak a k čemu všemu může Klinika sloužit a že o místo pro autonomní centrum ve městě nepřestaneme usilovat.” V rámci toho týdne dále vybíráme Planety, Kurac a Cermaque v pondělí 22. ledna. Kompletní přehled nabízí událost na Facebooku.

A2party + promítání filmu Hranice práce, Praha – Autonomní sociální centrum Klinika, 19. 1. 18

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.