Benátská noc přidává britské James

Benátská noc Benátská noc

Festival Benátská noc zveřejnil jméno dalšího zahraničního headlinera. Vedle dříve potvrzených Sabaton a finské formaci Sunrise Avenue přijede do přírodního areálu ve Vesci u Liberce také britská popová legenda James. Kapela bude koncertovat v České republice vůbec poprvé.

James, kteří se proslavili hlavně v osmdesátých letech hity jako Sit Down, Come Home nebo She's a Star, zahrají na festivalu, jenž proběhne ve dnech 26.-27. července, v sobotní večer. Ve čtvrtek, 25. července, zahájí Benátskou noc Miro Žbirka s Moravskou filharmonií Olomouc.

Vedle zahraničních kapel je bohatě zastoupena i domácí scéna, vystoupí Xindl X, Marta Kubišová, Radůza, Věra Špinarová, UDG, Tleskač, Charlie Straight, Wohnout, Skyline, Doga, Aneta Langerová, Nebe, Blue Effect, Žlutý pes a další.

Permanentky na celý program včetně koncertu Mira Žbirky za 1190 korun seženete v předprodejních sítích Ticketpro a Ticket-art. V prodeji jsou i speciální VIP lístky, držitelé studentských karet mohou uplatnit slevu.

Benátská noc, Vesec u Liberce - přír. areál, 26. – 28. 7. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.