Benefiční festival Oakfest 2020 se odehraje už v půli června

Oakfest 2019 Oakfest 2019 Marcel Skýba

Konečně se něco děje, lokálně okolo Olomouce už se to rojí koncerty a akcemi. Mezi nimi alternativně a letos i velmi tvrdě vyvstává Oakfest v Dubu nad Moravou. Tradičně benefiční festival letos podporuje bodrou službu v sociální oblasti, kde se peníze nedostávají, kór kvůli viru (a krátkozrakosti současné dotační politiky). Ekologický provoz, bio občerstvení okolních dodavatelů a sympatický DIY jak z praku.

V minulých ročnících si na Oaku zahráli snad všechny kapely, které v nezávislé scéně zanechaly stopu. Stejnou měrou dávají pořadatelé Oaku prostor pro hudebníky, kteří čeří vody hudební produkce na Hané a v širém okolí. Kompletní seznam je na webu festivalu.

Přečtěte si rozhovor s pořadateli. Fest-view: Oakfest 2019
Letos se vše udá 13. 6. v jediný, podle všeho parný sobotní den. Program je překvapivě bohatý a začne se už od 12:00. Své podání hudby předvedou chronologicky Bikkiny Shop, Kiss me Kojak, Havárna, Drom, Plum Dumplings, Stará dobrá ruční práce, Bolehlav, Mara Jade, Gospel of the future a na závěr Zabloudil(a). Mezi koncerty budou soupeřit o pozornost básníci, slameři a vypraveči velkých příběhů Jakub Urbanec, Bob Hýsek, Jirka Juráň a Krákor Krchel.

Lístky jsou limitované dle platných nařízení, v současnosti pořadatelé počítají v prodeji s 420 vstupenkami.

Oakfest 2020, Dub nad Moravou, 13. 6. 20

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.