Boskovické Amplitudy počtvrté. Mathrock, avantgarda i sentiment polámané elektroniky

On the Roof On the Roof

Amplitudy je volná série koncertů alternativní a nezávislé hudby, která skrze kavárnu Prostor přináší do Boskovic slovy organizátorů „aktuální výkmity a rozkmity hledačů nových hudebních cest –⁠ ať už přicházejí ze směru avant nebo post.“

První takto dramaturgicky uchopený večer se tu odehrál už v lednu 2020 s kapelami jako Kochlea, N00100000! a Noir Voir. Poté z důvodu generální koncertní pauzy stihly až do léta letošního roku proběhnout jen další dvě edice, v červnu si v Boskovicích zahráli Favorite Obsession, Nichi Mlebom a Carya.

Začátkem září, konkrétně 3. 9., se odehraje čtvrtý večer Amplitud, na kterém se představí experimentální math-rock hradeckých Tribe-J, melodičtí i avantgardní On the Roof
z Jablonné nad Orlicí a brněnský lo-fi projekt Čau Česko na pomezí sentimentáního breakbeatu, noisu a punkové nepříčetnosti.

Amplitudy #4, Boskovice – Prostor, 3. 9. 21

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.