clipping. a Sub Pop míří na OFF Festival

Dovoz nezávislého a čerstvého, takovou záruku nese každoročně polský OFF Festival, u něhož jsme před nedávnem ohlašovali uzavření seznamu letos příchozích. Černý kůň, trio clipping., v katovické Dolině Tří jezer představí týden zpátky vydaný debut. Ten přes vlastní odpor ke škatulkování patří k tomu progresivnějšímu a všeobecně objevnému ve vodách elektronické hudby. Sbíráním a obrušováním těchhle klenotů Sub Pop získává nálepku nového Def Jux. Nebude to však jen o hip hopu, Sub Pop se na OFFu bude chlubit též písničkářkou Lylou Foy, opojnou folkařinou Rose Windows anebo sesterským zapojením vydavatelství Hardly Art skupinou Protomartyr.

O kurátorování festivalových stagí se už loni starali The Walkmen a Stephen O'Malley, letos bude jedna scéna patřit právě vydavatelství Sub Pop a předvoj festivalu nejinak zvučnému jménu All Tomorow's Parties.

OFF Festival 2014, Katovice – Dolina Trzech Stawów, 1.–3. 8. 14.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.