Creepy Teepee zahřeje i na podzim, v Eternii se spustí Elysia Crampton, Yves Tumor a label Naafi

Yves Tumor Yves Tumor

Kolektiv A.M.180 už má za sebou osm ročníků Creepy Teepee, který se doufejme už dávno vymanil z označení „hipsterský festival”, odvádějícího pozornost od toho důležitého – totiž nabídky toho čerstvého a nejzajímavějšího bez ohledu na žánry.

Zatímco A.M.180 v pořadatelských aktivitách významně pokračují i během klubové sezóny, určitým vyvrcholením bude první (!) warm-up party v prostorech nedávno otevřeného komunitního DIY domu Eternia na pražském Smíchově. V tomto prostoru na Nádražní 3 se ve sklepních částech rozprostřel klub Underdogs' Ballroom & Bar, kam ke konci října zavítají Elysia Crampton a Yves Tumor, proběhne zároveň i showcase mexického labelu Naafi.

V případě Elysie Crampton, na jejímž nedávném albu se podíleli třeba Rabit anebo Chino Amobi, se lze připravit na „devadesátkový sci-fi ambient, syrupovité syntezátory a krutý smích záporáků z kreslených grotesek”, jak psal Filip Hastík v recenzním Bedekru. Kdo v létě nestihl Creepee Teepee, svůj rest bude moci alespoň částečně napravit jednak už v pondělí s Tommy Genesis, především pak ale během tohoto prvního warmup večírku, kam zavítá labelem PAN zastoupený Yves Tumor. Zjitřující, snad místy dráždivě znepokojivá elektronika bude mít v Eternii pré, když se zde pak ještě nabídnou mexické vize a na pódiu se postupně vystřídají Lao, Mexican Jihad, Fausto Bahía a Lechuga Zafiro z labelu Naafi

V prodeji je právě poslední předprodejová vlna lístků. Cesta k našemu pohledu na červnové Krýpko v novém prostoru kutnohorské Vitamíny vede tudy.

Tommy Genesis, Praha – Underdogs' Ballroom & Bar, 24. 10. 16
Creepy Teepee warmup #1 (Elysia Crampton + Yves Tumor + Naafi), Praha – Underdogs' Ballroom & Bar, 28. 10. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.