Papalescu2 Papalescu2 David Macháček

Papalescu se synem zakládá skupinu. Nyní singl, na závěr roku album

Moimir Papalescu je na české elektronické scéně zavedená značka, kromě The Nihilists za jeho jménem stojí také třeba Vanessa, jindy Die Alten Maschinen. Papalescu2 aneb dva astronauti na oběžné dráze, jak o sobě ti dva uvažují, je aktuální projekt. Jak název naznačuje, Moimira doprovází další Papalescu, jeho jedenáctiletý syn Miki. Spolu vydali první singl a do konce roku slibují plnohodnotný debut.

„Das Teleskop je příběh, který vypráví o klukovi, který si přál k narozeninám hvězdářský dalekohled, aby nemusel večer chodit tak brzo spát,” uvádí rodinná firma. Na odvrácené straně singlu se nachází skladba Robot Miki, která je inspirována stejnojmenným komiksem Zdeňka Milera. Oba stojí za syntetizátory a Miki se ještě stará o bicí. Poslouchat je možné níže, podpořit bude možné brzy prostřednictvím crowdfundingové kampaně.

 

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.