Doba po-streamová. SoundCzech přináší interaktivní workshopy

Doba po-streamová. SoundCzech přináší interaktivní workshopy

S blížícím se létem se před námi začíná rýsovat konec pandemie a nouzových opatření, která na čas většinu dění přesunula do virtuálního světa. S touto vidinou ustupuje nastalý trend streamování všeho a všude a začínají se objevovat akce kousek po kousku osobnější a interaktivnější. Už v červnu víme o prvních živých koncertech, teď se ale musíme ještě pořád spokojit s výletem do světa jedniček a nul.

Jako zpestření věčného sledování živých přenosů přichází proexportní kancelář SoundCzech se sérií tří workshopů, které proběhnou zdarma a online prostřednictvím aplikace Zoom. Na jednotlivé workshopy je nutné se přihlásit a mají omezenou kapacitu. Akce proběhnou od úterý 5. do pátku 8. května, mezi přednášejícími jsou Přemysl Štěpánek (Indies), Bára Šubrtová (Metronome), Dušan Svíba, Petr Blažek (420), Magda Chołyst a Tony Duckworth. Jsou zaměřené na tvorbu live promo videí, kvalitní streaming a fungování labelu, poslední workshop je vedený v angličtině a konal se už během loňského Nouvelle Prague.

Podrobnější informace včetně odkazů k přihlášení na jednotlivé termíny jsou na webu SoundCzechu.

Program workshopů Soudczech:
Live promo video, Zoom, 5. a 6. 5. 20
Stream Yourself, Zoom, 7. 5. 20
Are You Label Ready, Zoom, 8. 5. 20

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.