Fiordmoss ohlašují příchod království, po vydání debutu přijde turné

Fiordmoss Fiordmoss Libor Galia

„Ať přijde tvé království! Ať se stane tvoje vůle jako v nebi, tak i na zemi.” Matouš 6:10. Kingdom Come, nesčetná léta očekávaný dlouhohrající debut Fiordmoss, přichází. Po roce od vydání singlu Motherland, turné po Česku, a loni dříve vydaném Madstone, je ohlášeno definitivně album, to vyjde 12. října obligátně na jejich vlastním labelu Fathermother.

Na něm se dané singly spojí s ještě dalšími sedmi skladbami, přičemž výsledek vyjde tradičně na vinylu či moderně digitálně. Kingdom Come už jen názvem opět odkazuje k Bibli. „Devět písní vypovídá o násilném charakteru mezilidských vztahů a snaze se jim vymanit,” uvádí skupina k tématům v průvodním mailu, který debut ohlásil. Formálně mají být nápovědou právě dva zmíněné singly. „Minulý rok vydané singly Madstone a Motherland naznačily posun zvukového spektra do více elektronické a industriální produkce,” dodává čtyřčlenná skupina, která je v současnosti usazená v Berlíně, kde také bylo album nahráno. 

Vzápětí po vydání má následovat také turné po (naší) zemi. Kingdom Come je k mání v předprodeji na Bandcampu.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.