Itch My Ha Ha Ha počtvrté, ve čtvrtek bude v Brně hip hop Cities Aviv

Itch My Ha Ha Ha počtvrté, ve čtvrtek bude v Brně hip hop Cities Aviv

Průběžný showcase festival Itch My Ha Ha Ha ve čtvrtek čeká pokračování, po ambientu, krautrocku a noisu přichází řada na hip hop. V Brně se v rámci evropského turné zastaví nadžánrový americký raper Cities Aviv.

Gavin Mays neboli Cities Aviv označuje průvodní zpráva za zajímavou postavu alternativního hip hopu. „Na průlomové desce Come to Life jsou ke slyšení vlivy Doom i Joy Division, soulu i hardcoru (ne nadarmo, když začínal v kapele Copwatch),” uvádí Viktor Palák lehce čitelné inspirace za v Brně usazený pořadatelský kolektiv Itch My Ha Ha Ha a vzápětí stvrzuje, že postpunk se na Come to Life prolíná se samply jako od Oneohtrix Point Never. Cities Aviv během jedinečné zastávky v Brně doprovodí tamní Tom Holič & Horák.

Showcase festival IMHHH… navazuje na stejnojmennou úspěšnou klubovou akci a rozvíjí její hlavní hudební a párty program o workshopy, přednášky a diskuze na aktuální hudební témata se zahraničními odborníky a hosty. Je společným projektem klubů Kabinet MÚZ a PRAHA/Fórum pro architekturu a média, které v Brně dlouhodobě rozvíjí a podporují nemainstreamovou hudební scénu – se zájmem o její interprety i fanoušky.

V rámci festivalu se představí ještě Young Fathers s WWW, Astronautalis anebo Mouse on Mars. Brno září nejméně do prosince.

Cities Aviv + Holič and His Holičs + Horák, Kabinet Múz – Brno, 8. 10. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.