Kyklos Galaktikos vydali Mezi lovci mezer, vyráží na hon

Představitelé experimentálního hip hopu u nás, Kyklos Galaktikos, mistři dadaistického divadla a nespoutané improvizace před pár dny vydali své druhé album. Na tom se rapuje o tabu, více se zpívá a zpívají i děti. Mezi lovci mezer je po sólovějším debutu výsledkem neortodoxní spolupráce tří živlů.

Ústředním motivem druhého alba Mezi lovci mezer od Kyklos Galaktikos není jen téma zrcadlení, mezery, opakování nebo chyby. Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička a Michaela Švédová se na něm věnují také fenoménu strachu a náboženství,“ uvádí k novince vydavatelství Polí5. „Spojení tabuizovaných témat, kontrastního projevu zpěváků, hostujících dětí a humoru ještě zvyšuje účinnost skladeb, jejichž cílem je vyvolávat pochybnosti. Kyklos Galaktikos na své novince zamířili do hloubky.

Obě alba Kyklos Galaktikos jsou k mání za cenu, kterou si sami určíte. Koncerty, které neminou hlavní města (a očekávat můžeme také festivaly), lze vyhlížet níže a zde.

Kyklos Galaktikos na turné:

18/02 Ústí nad Labem, Činoherní klub

19/02 Praha, Podnik (křest alba)

24/02 Brno, Kabinet Múz

13/03 Hradec Králové, Menu

14/03 Jihlava, Soul

18/03 Bratislava, A4

19/03 Košice, Tabačka

20/03 Trenčín, Lúč

21/03 Zvolen, Fink Bar

25/03 Plzeň, Anděl Café

29/03 České Budějovice, Majáles

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.