Na Benátské noci vystoupí Sabaton a Sunrise Avenue

Sabaton Sabaton

Festival Benátská noc potvrdil zahraniční headlinery. Nedlouho poté, co u nás v březnu třikrát vystoupili v rámci Swedish Empire Tour, zamíří Sabaton do České republiky v létě znovu, tentokrát do Vesce u Liberce. V pátek, 26. července, bude pódium jejich před finskými Sunrise Avenue.

Benátskou noc zahájí ve čtvrtek večer Miro Žbirka se symfonickým orchestrem. Dalším jménem v line-upu bude i mezinárodní projekt N.O.H.A. V současnosti už je oznámeno také množství českých a slovenských kapel, namátkou Desmod, Iné Kafé, The Paranoid, Aneta Langerová, BSP, Blue Effect, Charlie Straight, Monkey Business, Pražský výběr, Skyline nebo UDG. Kompletní přehled všech vystupujících najdete na stránkách festivalu.

Vstupenky za běžnou cenu 1090 korun seženete v předprodejních sítích Ticketpro a Ticket-art do 15. dubna, pak se o sto korun cena zvyšuje. V prodeji jsou i speciální VIP lístky, držitelé studentských karet mohou uplatnit slevu.

Benátská noc, Vesec u Liberce - přír. areál, 26. – 28. 7. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.