Nedělní dobrovolné koncerty v Brně odstartují Vlněna a Gagarin

Nedělní a opět sváteční dny se v novém roce v Brně rozhostí už druhý lednový víkend. V Kabinetu Múz se do tvrdších strun oboří dvě skupiny – jedna místní, druhá spřízněná ze Slezska.

Zatímco Boro a jiné tamní kluby (nenávratně) upadly do spánku, patriotská Vlněna připomene městu jeho krásy. Vykřese je pravděpodobně hlavně ze splitu s Kurac, který vyšel týden před minulými Vánoci. Kompilace skládající osobitý hold Hlavnímu nádraží, Žlutému kopci či Anthroposu je mimochodem k mání za dobrovolnou cenu. Stejně je tomu se vstupným v případě samotného ohlašovaného koncertu, přičemž z výtěžku půjde vše (a údajně i víc) odhodlaným skupinám. Jako druzí se představí havířovští Gagarin, jejichž energii patřičně zachycuje jejich live session výše.

Po Vánocích otevřená kaplička naváže na dlouhodobější tradici, jejíž poslední loňský trojboj v čele se Strangers in the City jsme zaznamenali fotogalerií.

Vlněna + Gagarin, Kabinet Múz – Brno, 11. 1. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.