Ornitologický večírek ve Velbloudovi. Sýček pokřtí desku na domácí půdě

Sýček Sýček Libor Galia

Sýček vydal koncem loňského roku výbornou debutovou desku I. a po právu za to slízává smetanu. Jeho omamné stavění intergalaktických, psychedelických a krautrockových chrámů se dostalo mezi naše nejoblíbenější tuzemské počiny a vysloužilo si také nominaci na cenu Vinyla. Nyní tuto desku slavnostně pokřtí na domácí půdě – 26. ledna v českobudějovickém klubu Velbloud. Dle zkušeností z pražského křtu to bude stát za to.

Kytarový objev si na svou veselici dovede také pozoruhodnou sestavu hostů. Spolu s nimi se toho večera představí také táborská dvojice Kalle a zábavná česko-italská špagetárna Oswaldovi. Aby toho nebylo málo, Sýček si na křest důvtipně pozval Martina Šálka z České společnosti ornitologické. Ten bude přednášet o ohrožení titěrného druhu sovy, kterou Sýček tak hrdě nese ve svém názvu. Takhle vypadá interaktivní propagace biologie, o které se akademikům ani nesnilo!

Sýček + Kalle + Oswaldovi, České Budějovice – Velbloud, 26. 1. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.