PAF na konci léta. Pod dálnicí zahrají M.E.S.H. anebo Soda Plains

PAF na konci léta. Pod dálnicí zahrají M.E.S.H. anebo Soda Plains

PAF na konci léta, pátý ročník hudebního bienále u lesa nedaleko Ostopovic u Brna pod oblouky nikdy nedostavěné dálnice. Netradiční výlet nabízí pořadatelé olomouckého festivalu jako poslední prázdninovou oslavu v sobotu 31. srpna.

Představí se jeden z nejzajímavějších tvůrců současné post-klubové kultury Soda Plains, James Whipple alias M.E.S.H., který patří mezi nejvýraznější producenty působící v kruzích kolem labelů PAN, a Janus. Svou audiovizuální performance Alpha přijede představit londýnská kurátorka Anne Duffau.

Nový materiál z alba KISKO odehraje pod pseudonymem kutya brněnská výtvarnice Markéta Lisá a ve světové premiéře se představí Lišaj & Kolouch. V programu nechybí ani „rezidentní” umělci PAFu – Dominik Gajarský s projektem Slowmotiondancer a slovenský klubový dobrodruh Ink Midget. Přečtěte si náš rozhovor s pořadateli festivalu.

K dopravě na místo bude možné využít denních i nočních spojů MHD. Například tramvají č. 8 z Brno, Hlavní nádraží na zastávku Osová, dále autobusem na zastávku Ostopovice, rozcestí. Dále cca 500 m pěšky ulicí Krátká nahoru do kopce, trasa od zastávky bude značena – přesná lokace: +49° 9' 21.23", +16° 32' 34.33" . Vstupné je možné zakoupit pouze na místě.

PAF Ostopovice 2019, Ostopovice – nedostavěná dálnice, 31. 8. 19 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.