Piper Fest chystá druhý ročník

NaPszyklat NaPszyklat

Piper Records slaví kulatiny. „Chata pod Červeným kamenem u Kopřivnice, malá rodinná taškařice k 10. výročí Piper Records, fašos a řezníci go home, lesby a transky vítány.“ - tak zní slogan k nově vzniklému festivalu věnovanému narozeninám malého vydavatelství a všem zbývajícím milovníkům alternativní kultury.

I letos se bude slavit doma, opět ovšem velkolepě, napovídá tak zatím zveřejněný seznam, který čítá kromě domácích taktéž navrátivší Bratry Orffy, Vinylou ověnčené Planety anebo polské experimentátory Napszyklat. Tím však kopřivnický festival, který navazuje na tradici Šlahounů, zdaleka nekončí.

Podívejte se na fotogalerii z loňského ročníku.

V první polovině roku 2003 byl spuštěn web Piper Records a tím byla započata existence kopřivnického vydavatelství. Původním záměrem bylo zviditelnit lokální hudební scénu, která byla vždy velmi rozmanitá a zajímavá, leč nahrávky existovaly pouze ve formě více či méně zdařilých demáčů“, upřesňují pořadatelé cíle labelu.

Piper Fest, Kopřivnice - Chata pod Červeným Kamenem, 8. 6. 13

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.