Pokračování Lunchmeatu je za rohem

Caterina Barbieri, MeetFactory Caterina Barbieri, MeetFactory Libor Galia

Je to už taková příjemná rutina. Skončí léto, přijde září a Lunchmeat nabyde konkrétní podoby. Za devět let existence vyrostl audiovizuální projekt zaměřený na současnou hudbu a nová média do rozměrů téměř týden dlouhé přehlídky aktuální elektroniky.

Letos dojde k zahájení již za nějaké dva týdny, a sice 30. září v prostorách pražského planetária, kde Lunchmeat ve spolupráci s FACT magazínem přichystal vystoupení Dashy Rush a Alexe Guevary, kteří na obřím plátně zhmotní svou audiovizuální performace s názvem Aurora Cerebralis. Ve středu 2. 10. pak Lunchmeat spojí síly s klubem Ankali a posluchače obklobí ambientní techno gruzínského labelu Intergalactic Research for Institute For Sound.

Hlavní část festivalu se opět vrací do osvědčených útrob Národní Galerie, resp. Studia Hrdinů. V období od čtvrtka do soboty 3.–5. října zde vystoupí například Caterina Barbieri, Katarzia, Jesse Osborne-Lanthier nebo Knox-om-Pax. Energetickou nálož obstará osobitá legenda labelu Northern Electronics Jonas Rönnberg aka Varg či HDMIRROR, jehož extatický zářez ANTHEMS vyšel na pražském labelu Genot Centre.

Lunchmeat 2019, Praha – různá místa, 30. 9.–5. 10. 19

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.