Potkáme se na salaši. První ročník kulturního večírku u Tvarožné Lhoty

Potkáme se na salaši. První ročník kulturního večírku u Tvarožné Lhoty

V podstatě kamarádská akce Na Salaši je „pokusem o realizaci kulturního setkání, jež se bude opírat o pestrý hudební program, útulné zázemí, kvalitní zvuk nebo chutnou kuchyni a šikézní bar.“ Takto ji uvádějí sami pořadatelé, kteří jsou skoro polovinou kapely Chief Bromden. Lubomír Příkaský je členem týmu Besedy u bigbítu a spolu se Štěpánem Pařízkem se rozhodli obohatit krásné prostředí Salaše Travičná nedaleko Tvarožné Lhoty kulturním setkáním, které zahrne koncerty, autorské čtení a výstavu obrazů. Posláním akce, plánované na sobotu 4. září, je však také akcentovat vztah člověka k přírodě.

Na prvním ročníku si zahrají oba organizátoři se svou kapelou Chief Bromden, spřátelenou trojicí Obligatne, kterou tvoří slovenská kytaristka, zpěvačka a písničkářka Kristína Mindová, jež se obklopila mladými muzikanty z Brna, Janem Čumou a Štěpánem Havlem. Lokální scénu zastoupí alternativně popová pětice The Coffees z Uherského Hradiště a tvrdší jádro potěší stoner metaloví Yucatan.

Na místě bude možné spát zdarma pod širákem nebo ve stanu.

Na Salaši, Travičná u Tvarožné Lhoty, 4. 9. 21

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.