Premiéra: M4REKG – Singledom

Premiéra: M4REKG – Singledom

Před nedávnem jsme vás informovali o jeho prvním singlu, nyní M4REKG, český elektronik a audiovizuální umělec, který ve své tvorbě prolíná industriální chlad a odtažitost s introvertní intimní introspekcí, představuje debutovou nahrávku Singledom. AlterEcho vám ji celou nabízí v premiéře.

Dvanáct rozervaných skladeb, částečně biografických terapeutických zpovědí, střídá klubové momenty s disonantními formami. Neustále osciluje v napětí mezi hrubozrnnou, zkreslenou elektronikou plnou zlomených beatů a zdeformovaných hlasových partů a chrámově zamženými, krystalickými syntezátorovými ozvěnami, nebojících se aluzí na osmdesátkový electropop. Dočkáme se přitom i hravého experimentování s kontrastem mezi uhlazeností a neotesaností či náznaků zakomponování zdánlivě cizorodých žánrů a žánrových postupů pod potemnělé elektronické nánosy.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.