Pro šumavskou divočinu počtvrté, pěší túra a všechny hvězdy české alternativy

Boubínský Prales, foto Josef Váchal Boubínský Pralesfoto: Josef Váchal

Tradiční šumavský hold se letos konečně uskuteční v pravém epicentru – při toku Teplé Vltavy na okraji slavné obce Horní Vltavice, poblíž proslulé přírodní rezervace Boubínský Prales. Po předchozích ročnících se nyní organizátoři přesouvají na Šumavu, kde uspořádají koncert, který bude bojovat proti návrhu zákona, jenž by vymazal z mapy místa neobývané šumavské divočiny.

Tentokrát se akce, přerůstající do podoby festivalu tak trochu střihu All Tomorrow's Parties, bude konat více dnů a hudebně bude těšit po dva dny. „Kromě Please The Trees se můžete těšit mimo jiné taky na Midi Lidi, Manon meurt, Prago Union, Zrní, Walden, Tvrdý/Havelka band, Wessele, Dalekko a ještě další,“ lákají organizátoři z Hnutí Duha.

Předběžný harmonogram akce po stopách Josefa Váchala a Karla Klostermanna:

16/ 09 příjezd a večer ubytování (stejné jako potom místo konání koncertu, tedy Autocamp Horní Vltavice)

17/09 celý den exkurze / / večer polní kino + koncertní sólo vystoupení: Jarda Trabandita Svoboda

18/09 dopoledne exkurze, poté přesun do místa konání koncertu / (ubytování a doprava v místě v rámci exkurze a na koncert je v ceně exkurze a jako bonus je i vstup na oba koncertní dny pro účastníky exkurze zdarma) / KONCERT PRO ŠUMAVSKOU DIVOČINU

19/09 od rána individuální program / odpoledne panelová diskuse o NP Šumava a jeho budoucnosti, poté druhý koncertní večer

20/09 úklid / odjezd

Další podrobnosti, včetně informací o ubytování a vstupném, lze očekávat v nadcházejících dnech.

Koncert pro šumavskou divočinu č. 4, Autocamp Horní Vltavice – Horní Vltavice, 16. – 20. 9. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.