Stoned Jesus roztříští brněnské Sklo

Zase jednou pořádný stoner!“, mohou křičet radostí všichni příznivci žánru z Moravy. Ukrajinští následovníci Black Sabbath, Sleep či Electric Wizard přivezou v pondělí 5. října novou, o poznání svižnější, desku s názvem The Harvest. Cihly brněnské Skleněné louky tak budou rezonovat feedbackem a drolit se pod tíhou riffů z podladěných kytar Stoned Jesus.

Stoner rock se těší veliké oblibě především u našich západních sousedů a je trochu s podivem, že v našich končinách na něj nenarážíme tak často jak by se dalo (a chtělo!) očekávat, proto si zhuleného ježíše určitě nenechte ujít.

Sekundovat kyjevskému triu budou kluci ze slovenských Genuine Jacks, na jejichž garážový punk říznutý psychedelií jste mohli zapařit například na ostravském Chee Chaak Festu.

Lístek v hodnotě sto korun radno koupit v předprodeji, polovina je již rozprodána. Případně můžete zkusit štěstí na místě, za stejnou cenu.

Facebook event: https://www.facebook.com/events/1467045096937902/

Stoned Jesus + Geniune Jacks, Brno - Skleněná louka, 5. 10. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.