Tata Bojs ohlásili nové album, má přijít v září

Tata Bojs Tata Bojs

Před dvěma lety oslavili s albem Hity a city, které se ohlíželo za pětadvaceti lety hanspaulské skupiny, a před tradičními čtyřmi vydali zatím poslední regulérní album pojmenované Ležatá osmička.

V tuhle chvíli je hotová zhruba polovina alba. Kluci teď pracovali nějakou dobu beze mne, protože jsem dělal hudbu k filmu Malý pán,“ komentuje aktuální rozpoložení skupiny zpěvák a bubeník Milan Cais. „V porovnání s Ležatou osmičkou se tak situace trochu otočila, ale teď už do toho zase naskakuju. Máme spoustu demáčů a nápadů na pár taktů.“ Album, které zatím nemá název, má přijít v září a ohlášen už je i křest, ten vyjde na půli listopadu. Zvukově by snad mělo vycházet z prosincového sedmipalce, jenž postrádal stranu B a byl obdařen dvěma videoklipy.

Zatím je to spíš jen v našich hlavách, ale shodli jsme se, že víc než nějaké kytarové blázince by se nám líbil electro sound 80. let, pohledem současnosti,“ komentuje vznikající album druhá hlava Tata Bojs Mardoša.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.