Tata Bojs vydali dva klipy najednou a chystají album

Tata Bojs Tata Bojs

Že Tata Bojs nejsou žádní troškaři, svědčí vydání dvou klipů k jednomu právě vydanému singlovému vinylu. Strana A, jak zní název počinu, předznamenává nové plnohodnotné album skupiny, které má přijít na jaře roku 2015.

Strana A není klasický singl ve smyslu – tady máme hitovku, kterou chceme tlačit a protože vinyl má dvě strany, je tu ještě jedno béčko. My máme obě strany A! Ani jedné písničce nechceme dávat větší důležitost, proto jsme se rozhodli natočit klipy dva,“ uvádí Milan Cais. „Oslovil jsem dva režiséry, pustil jim demáče a nechal je, ať si sami vyberou. Každý si nezávisle vybral jinou, takže paráda a bez hádky.

Štěpán FOK Vodrážka se postaral o koncentrát hororových klišé ke skladbě Antikvariát a Jan Těšitel se postavil za S ní, u níž reflektuje zajímavá hudební místa v zajímavá místa vizuální. Obě skladby si lze vychutnat níže.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.