V Brně začíná Setkávání nové hudby Plus

Setkávání nové hudby Plus Setkávání nové hudby Plus

Tento týden začíná 16. ročník více než dvouměsíční koncertní série soudobé vážné hudby, kterou pořádá Hudební fakulta Janáčkovy akademie múzických umění v Brně a Sdružení Q Brno.

Setkávání nové hudby Plus trvající do 13. prosince pořádá týdně jeden až tři koncerty konající se převážně v komorním sále HF JAMU, ale také v Divadle na Orlí a výjimečně i v Bazilice Nanebevzetí Panny Marie Augustiniánského opatství v Brně.

Náplní série koncertů bude především soudobá vážná hudba i její elektronická podoba, stejně tak multimediální projekty a hudební experimenty. Představí se tuzemští i zahraniční hudebníci.

V rámci Setkávání nové hudby plus se koná také konference Musica Nova 2013. Od 1. do 4. prosince jsou na programu přednášky, diskuse a workshopy českých i zahraničních odborníků na současnou elektronickou hudbu. Podrobný program festivalu najdete na webu JAMU. Vstupné na jednotlivá vystoupení je dobrovolné.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.