Zahřejte se před Besedou, warm-up nabídne Please The Trees, Acute Dose a Atrey

Please The Trees, Beseda u Bigbítu 2016 Please The Trees, Beseda u Bigbítu 2016 Marcel Skýba

Beseda u Bigbítu letos oslaví čtvrtstoletí a nedočkavci se mohou navnadit již 18. května. Organizátoři totiž přichystali v brněnském Kabinetu Múz zahřívací večírek Beseda Night, který nabídne spojnici mezi ročníkem minulým a tím letošním. Vzpomínky na skvělá vystoupení z loňského léta oživí Please The Trees a Atrey, očekávání toho letošního podpoří Acute Dose.

Please The Trees hrají v životní formě a syrová energie z jejich koncertů to vloni na venkovních pódiích potvrzovala. Její koncentrování do uzavřeného prostoru Kabinetu Múz by mohlo ušní bubínky a mrazení v zádech rozechvět ještě více. Ke ždímání propoceného trička pak předurčuje i osmdesátková retro elekronika Atreyho a tak akorát umazaná, floutkovská a naživo odzbrojující kytarová variace na Británii v podání Acute Dose.

Svou extenzi by pak Beseda Night měla zažít na podzim, kdy slibuje koncertní program u některého z visegrádských partnerů, kteří festival Beseda u Bigbítu pravidelně podporují. Vstupenky na brněnskou taškařici si pořídíte v předprodeji i na místě.

Beseda Night: Please The Trees + Atrey + Acute Dose, Brno – Kabinet Múz, 18. 5. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.