Zapomělsem a Amelie Siba. Olomoucká platforma Telegraph zve na online koncerty

Budova multifunkčního prostoru Telegraph na Jungmannově ulici v Olomouci Budova multifunkčního prostoru Telegraph na Jungmannově ulici v Olomouci

I ve streamovaném programu je stále prostor k objevování. Spojení mezi uměním, prací a nápady vytváří olomoucká platforma Telegraph, která je reálně kinem, galerií, kavárnou a kreativním hubem v jednom. V lednu pořádá dva živě streamované koncerty, aby se nám nestýskalo ani v zasněžených dnech. Těšit se můžeme na již dobře známou křehkou písničkářku Amelii Sibu, která se loni v online prostoru představila například na vídeňském showcasu Waves, vystupovala na Festivalu Svobody nebo předtočila intimní live set pro MFDF Ji.hlava. Její stream se odehraje v úterý 19. ledna.

„Zapomělsem je stesk jesenických sudet,“ – tak uvádějí z Telegraphu druhého hudebníka, kterého si můžete pustit do obýváčku už tento pátek 13. ledna. Aleš Macenauer s projektem Zapomělsem navazuje na kořeny tradičních folkových písní i s jejich temnotou a vytváří si vlastní autorské pojetí současného písničkářství s akustickou kytarou. V roce 2019 zaujal debutovou deskou Gejzír a jeho druhé album už na sebe nenechá dlouho čekat. Měsíc ve váze vyjde na jaře 2021 u vydavatelství Indies MG.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.