Amelie Siba spojila síly s Badfocus

Amelie Siba spojila síly s Badfocus

Amelie Siba navazuje s novým EP When Is Our Time na svůj úspěšný křehký debut Dye My Hair, opět pod záštitou pražského labelu Teargarten. Oproti prvnímu albu, které si nahrála i produkovala sama, se na čtyřech nových skladbách muzikantsky i producentsky podílí také Prokop Korb, o němž se poslední dobou stále více mluví v souvislosti s jeho projektem Badfocus.

EP si drží pro Amélii zatím typickou, melancholickou a někdy takřka ambientní atmosféru romantických vyznání a nejistot dospívání. „Když bych přeložila svoje písničky, je to slaďárna a teenage movie,“ cituje ji hned titulek rozhovoru pro Radio Wave. Že se hudba mladé zpěvačky stále vyvíjí a nabízí nové zajímavé polohy, potvrzuje nejen její letošní vítězství v cenách kritiky Apollo, ale i častá pozvání na live sessions a další akce, z posledních třeba průběžný festival Vyhráváme v Paláci Akropolis nebo Wombat Sessions z nahrávacího studia Wombat v Praze. When Is Our Time je zatím k poslechu jen na streamovacích platformách, Teargarten už ale oznámili, že čtveřice skladeb vyjde v následujících týdnech také na kazetě.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.