Electronic Beats vytasil trumfové eso: Lana del Rey

Mezinárodní svatostánek nejen elektronické hudby se vrací také do Prahy, a to vskutku velkolepě: Lana del Rey, fenomén současného popového světa, osudová žena proslavená debutovým Born to Die (2012). Netřeba představovat.

Kromě Lany Del Rey pódium rozezní ještě indie-rocková formace Roosevelt kombinující chill wave, italo disco a pop, která aktuálně hýbe německou hudební scénou,“ dodávají pořadatelé Electronic Beats, festivalu, jenž si letos v ČR odbude svůj osmý ročník. „Třetím potvrzeným interpretem je švédská zpěvačka Karin Park se zálibou v potemnělém elektronickém soundu s prvky industriálu a gotiky, držitelka dvou prestižních ocenění Norwegian Grammy.Electronic Beats zahajuje předprodej a odehraje se v sobotu 13. dubna od 21 hodin v Divadle Archa v Praze.

Dnes v poledne oznámená zpráva se rozkřikla jako povodeň: cena 350 Kč (ruku v ruce s tím, že je koncert ve Vídni s pětinásobně dražším štítkem už měsíce vyprodán) do dvou hodin unesla všechny lístky v nenávratnou vyprodanost.

Electronic Beats, Praha - Divadlo Archa, 13. 4. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.