OFF Festival přidává do ohně: Godspeed You! Black Emperor

Godspeed You! Black Emperor Godspeed You! Black Emperor

Českým nadšencům známý polský festival blízký východním hranicím letos tasí jedno eso za druhým. Mezi ta nejnovější patří kanadská takřka orchestrální úderka Godspeed You! Black Emperor či posthardcoroví harcovníci Girls Against Boys. Pořadatelé OFF Festivalu včera večer ohlásili ještě další čtyři jména.

Kultovní festival, který se každoročně pořádá první srpnový víkend v odlehlé části Katovic, i letos přiláká tisíce návštěvníků - svědčí o tom velkolepě nabitý program, už dnes čítající taková jména, jako navrátivší se My Bloody Valentine, miláčky alternativy Deerhunter anebo jednu z nejzajímavějších indie rockových formací současnosti The Walkmen. Z nových jmen do seznamu přibyli ještě Skalpel, Goat, Mykki Blanco a The Haxan Cloak.

Vstupenky na hlavní třídenní program stojí 190 zł (46 €), čtyřdenní permanentky se zahajovacím večerem jsou pak za 210 zł (51 €). Ceny jsou včetně kempování. V současnosti můžete koupit i levnější lístky bez kempingu. Vstupenky se prodávají v e-shopu na stránkách festivalu a také v polských a mezinárodních distribučních sítích.

(P.S. Pozor, čtyřdenní festivalové pasy jsou téměř vyprodány)

OFF Festival, Katowice (PL) – Dolina Trzech Stawów, 2. – 4. 8. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.